0%

Certyfikowany Rzeczoznawca Samochodowy
516 511 826
http://www.prokam.org.pl/prokam/wp-content/uploads/2021/01/page-img.jpg

Badania stanowiskowe sterowników

Badania stanowiskowe

Badanie zdemontowanych sterowników pojazdów jest jednym z kluczowych elementów naszej działalności. W przypadku wypadku, awarii lub innego incydentu, sterownik pojazdu może zarejestrować wiele cennych informacji, które pozwalają na dokładną analizę przyczyn zdarzenia. Zdarza się jednak, że na skutek zdarzenia sterownik zostaje uszkodzony i nie jest w stanie przekazywać danych za pośrednictwem sieci komunikacyjnej pojazdu, ale dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej aparaturze jesteśmy w stanie przeprowadzić szczegółowe badania takich urządzeń i odzyskać dane, które pozwalają na odtworzenie przebiegu zdarzenia.

Badanie uszkodzonych sterowników pojazdów jest niezwykle ważne w przypadku wypadków, pożarów czy innych zdarzeń, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie pojazdu. Odczytanie danych z tych sterowników może pomóc w zidentyfikowaniu przyczyny awarii lub wypadku, a także pomóc w ustaleniu odpowiedzialności.
Nasza firma oferuje badania sterowników zarówno po zalaniach, jak i po pożarach. Sterowniki mogą ulec uszkodzeniu w wyniku działania wody lub wilgoci, co prowadzi do korozji, zwarcia i innych problemów. W przypadku pożarów, wysoka temperatura może spowodować uszkodzenie układów elektronicznych, a także spowodować deformację oprócz obudowy również samej płyty głównej.

W trakcie badań wykorzystujemy zaawansowaną aparaturę, która pozwala na dokładne zidentyfikowanie uszkodzeń, a także na naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów. Nasza wiedza i doświadczenie w tej dziedzinie pozwalają nam na szybką i skuteczną identyfikację problemów i ich rozwiązanie.

Warto zauważyć, że badanie uszkodzonych sterowników może być również pomocne w przypadku kradzieży pojazdu lub jego wyposażenia. Odczytanie danych z takiego sterownika może pomóc w ustaleniu, kiedy dokładnie doszło do kradzieży, a także wskazać, gdzie pojazd mógłby się znajdować.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na przeprowadzenie badań sterowników z różnych marek i modeli pojazdów, w tym również tych najnowszych i najbardziej zaawansowanych elektronicznie. Po przeprowadzeniu analizy, przygotowujemy szczegółowy raport z wynikami naszych badań, który może być wykorzystany jako dowód w procesie sądowym lub jako dokumentacja do celów ubezpieczeniowych.

Poniżej przedstawiamy niektóre z dostępnych usług:


  • Badania stanowiskowe sterowników
  • Odczyty danych ze zdemontowanych z pojazdu sterowników
  • Określenie zakresu i przyczyny uszkodzeń sterowników
  • Odzyskiwanie danych ze sterowników uszkodzonych
  • I inne…

Zapraszamy !
Kontakt
516 511 826
EMAIL ADDRESS